0 800 500 451
телефон довіри
Чи проходили Ви тест на ВІЛ/СНІД на протязі останнього року?
 
Інформація про СНІД
Що таке СНІД
Статті про СНІД - Інформація про СНІД

Червона стрічка

СНІД, або Синдром набутого імунодефіциту — важке інфекційне захворювання, спричинене вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), яке пошкоджує імунну систему людини, і таким чином знижує опірність організму проти будь-якого захворювання.

Під егідою Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я діє міжнародна медична організація AIDS Care Education and Training з метою профілактики і турботи про людей хворих на СНІД у різних країнах Європи, Африки, Азії, Америки й Австралії.

Останнє оновлення на Середа, 10 листопада 2010, 07:16
Детальніше...
 
Яка різниця між ВІЛ та СНІД?
Статті про СНІД - Інформація про СНІД

ВІЛ означає Вірус Імунодефіциту людини. Цей вірус є причиною СНІДу. Іноді ВІЛ називають "вірусом СНІДу". СНІД означає Синдром Набутого Імунодефіциту, вірус проникає в організм людини і руйнує його імунну систему.

Останнє оновлення на Четвер, 25 листопада 2010, 22:28
Детальніше...
 
Основні симптоми розвитку ВІЛ-інфекції
Статті про СНІД - Інформація про СНІД

Помутніння свідомості й особистісні зміни. Часом Віл-інфекція викликає в людини помутніння свідомості чи зміни особистості. Причинами цього може бути безпосередній вплив ВІЛ на процеси в головному мозку, ряд інфекційних захворювань, що уражають нервову систему, психологічні і соціальні проблеми, що стимулюють розвиток даних порушень.

Останнє оновлення на Четвер, 25 листопада 2010, 22:36
Детальніше...
 
ВІЛ/СНІД. Стосується кожного! Факти, питання, відповіді. Лінія довіри
Статті про СНІД - Інформація про СНІД
Епідемія ВІЛ/СНІДУ в Україні є найширокомасштабнішою і найнебезпечнішою в Європі і вже охопила 1,63% всього дорослого населення країни. Причому це захворювання поширюється не лише серед так званих "груп ризику" (наркоманів, працівників секс-індустрії), але і серед всього населення. На сьогоднішній день в Україні живуть 440 тисяч ВІЛ-інфікованіх людей. За 20 років поширення інфекції більше 12 тисяч хворих вже померли.
Останнє оновлення на Вівторок, 15 березня 2011, 10:54
Детальніше...